Elektrické krby

Ku všetkým vložkám je dodávané diaľkové ovládanie, pomocou ktorého sa dá regulovať intenzita plameňa (efekt ohňa), ako aj intenzita kúrenia. Kúrenie sa dá vypnúť a efekt plameňa môže ostať zapnutý samostatne. Elektrické krby sú vybavené termostatom, ktorý vypne zariadenie pri dosiahnutí požadovanej teploty. Vložky majú tepelnú poistku, ktorá chráni zariadenie pred prehriatím. Kúpa elektrickej krbovej vložky je vhodná hlavne tam, kde nie je možnosť umiestnenia klasického krbu. Elektrické krby sú vhodné a aj žiadané v bytoch. Ku elektrickým krbovým vložkám ponúkame aj drevené obostavby. Vložka sa jednoducho zasunie do obostavby a montáž je hotová. Efekt horenia optifalme od firmy Dimplex je základom u väčšiny elektrických krbov vo vývoji a výrobe Dimplex North America. Pre čo najväčšiu imitáciu ohňa sú u vybraných krbov žeravé polená (efekt opti-glo) s nastaviteľným množstvom svetla a rýchlosti plameňa.
Krásna a praktická súčasť interiéru - môžete si vybrať zo širokej ponuky modelov, farieb, veľkostí a materiálov voľne stojacich elektrických krbov a krbových vložiek do klasických kozubov.
Rýchle a účinné vykurovanie - elektrické krby sú obyčajne vybavené ventilátorom a špirálou s príkonom 2kW, čo umožňuje účinne vykurovať priestor o objeme 70-80 metrov kubických. Účinnosť elektrických kozubov je 100%, všetko teplo prúdi do vykurovacieho priestoru.

Jednoduchá inštalácia, bezpečné, pohodlné a čisté vykurovanie - elektrické kozuby  sú obyčajne  pripojené len do bežnej elektrickej zásuvky 220 V, 50Hz a samozrejme nevyžadujú žiadny odvod splodín komínom

 

Related Articles

Free Joomla templates by Ltheme